KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12297268

nr 1229 7268

Birgit Forsell

(1909-2003), Sverige

Oljemålning, Signerad, Ballerina mot röd fond. Olja på duk, 40x32

Birgit Forsell, svensk konstnär född 1909 i Stockholm, död 2003.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 21 januari 2019
kl 18:22:22

21/1 17:28:59 1      2.400 kr
21/1 18:17:23 2      Vinnande bud

Birgit Forsell

Läs mer om Birgit Forsell